O nas

Schronisko powstało w trosce o porzucone psy z województwa świętokrzyskiego. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców aby dbać o porzucone zwierzęta. Wiemy, że nawet najlepsza opieka w schronisku nie zastąpi zwierzętom nowego kochającego pana. Wierzymy, że nasze schronisko będzie jak najkrótszym przystankiem w ich i życiu i że dzięki adopcjom, jakie będziemy prowadzić uda nam się znaleźć dla nich wszystkich nowe domy.

logo n

Wraz z grupą wolontariuszy prowadzimy niewielkie schronisko dla bezdomnych psów i kotów. Czworonogi są naszą miłością, a opieka nad nimi pasją, którą z ogromną radością realizujemy.
Naszych podopiecznych jest niewiele, co pozwala na indywidualne podejście do każdego z nich odpowiednią pielęgnację. Stałą opiekę medyczną nad zwierzętami zapewnia lekarz weterynarii. 

Zwierzaki są: szczepione, odpchlone, odrobaczone, kastrowane/sterylizowane oraz czipowane.

U nas znajdziesz zwierzaka odpowiadającego swoim upodobaniom. Są zarówno młode podrostki, jak i starsze. Jedne z nich są rasowe, inne mieszane, a niektóre to po prostu zwykłe kundelki. Są czworonogi stróżujące, ale nie brakuje też leniwych kanapowców. Mimo ogromnej różnorodności każde ze zwierząt ma tylko jedno marzenie, jakim jest znalezienie kochającego domu.
Szukasz czworonożnego przyjaciela? Przyjedź, zobacz. Może, któryś z naszych podopiecznych podbije Twoje serce i zostanie
Twoim wiernym kompanem. W razie problemów z dobraniem odpowiedniego zwierzaka – pomożemy Ci:)

Jeśli istnieje taka potrzeba – dowozimy czworonogi do nowych domów całkowicie za darmo!